Notice: Undefined offset: 1 in /home/gildia/public_html/pddm.com.pl/Controller/multisite/multisite.php on line 46
Kilka słów o SEO z drugiej strony barykady : w tematyce Optymalizacja stron

pozycjonowanie gliwice

O pozycjonowaniu, czyli Quo Vadis Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony dość spore i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre...O pozycjonowaniu, czyli Quo Vadis Google? Pozycjonowanie to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony dość spore i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Niektóre działania tej korporacji są dość kontrowersyjne i nie działają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży pozycjonowania to już w zasadzie katastrofa. Mówi się, że Google ma za słabe wyniki w swojej sieci reklamowej i z tego powodu w głowach zarządu rodzą się mroczne pomysły na algorytmy, które trzęsą całą branżą SEO. Tak, specjalista SEO to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi jak żart? Może dla większości tak. Jednak jeśli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!
pozycjonowanie gliwice

Dodane: 07-08-2014 10:35

Widok do druku:

pozycjonowanie gliwice