Notice: Undefined offset: 1 in /home/gildia/public_html/pddm.com.pl/Controller/multisite/multisite.php on line 46
Komu SEO się opłaca : na stronie Optymalizacja stron

pozycjonowanie opole

Pozycjonowanie z punktu widzenia pozycjonera to nie jest taka łatwa sprawa. Wielu właścicieli firm nie rozumie, dlaczego nie ma błyskawicznym rezultatów, albo czemu jest coraz drożej. Trzeba zrozumieć jedną prostą rzecz...Pozycjonowanie z punktu widzenia pozycjonera to nie jest taka łatwa sprawa. Wielu właścicieli firm nie rozumie, dlaczego nie ma błyskawicznym rezultatów, albo czemu jest coraz drożej.

Trzeba zrozumieć jedną prostą rzecz - to, że SEO jest coraz bardziej powszechne i staje się czymś tak oczywistym dla firmy, jak strona www, ma to swoje dobre i złe strony.

Oczywiste, że pozytywne jest to, że rośnie liczba potencjalnych klientów. Za tym jednak zwiększa się także ilość firm świadczących tego rodzaju usługi, co czasami wypada całkiem zabawnie. Pozycjonowanie dopisują sobie do oferty prawie wszyscy, którzy mają cokolwiek wspólnego z internetem. Albo i nie związanym. Bo jeszcze rozumiem firmy zajmujące się tworzeniem stron, albo prowadzeniem fejsbukowych fanpejdży. Ale... Poligrafia? Naprawdę? Tak - naprawdę.

Więc teraz jest czas, żeby spojrzeć na drugą stronę medalu. A jest nią wzrost konkurencji w Google. Przedsiębiorcom się wydaje, że SEO da się zrobić tanio. Cóż - może na jakieś wyjątkowo mało konkurencyjne frazy da się tanio. Ale takich jest już coraz mniej. Szkoda, bo prowadzi to do niezdrowej konkurencji cenowej, która tak naprawdę nie jest korzystna dla nikogo.
pozycjonowanie opole

Dodane: 15-08-2014 09:54

Widok do druku:

pozycjonowanie opole