pozycjonowanie stron katowice

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wpiszemy słowa kluczowe to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś czas temu zastanawiałem się jak wiele z tych...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wpiszemy słowa kluczowe to wyświetla liczbę stron posiadających w treści podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Weźmy na przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z wybranej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach. pozycjonowanie rybnik
Warto rzucić okiem także na pozycjonowanie katowice
Więcej informacji także tutaj
 pozycjonowanie stron katowice

Warto rzucić okiem także na pozycjonowanie śląsk
 pozycjonowanie stron katowice
- też dobry

Dodane: 25-07-2014 12:22